LC dálkový monitoring 365

     Od roku 2018 monitorujeme každý náš výtah se značkou LC, což je již více nez 1500 výtahů.

Proč byste se měli stresovat revizemi a kontrolami výtahu a bát se, že se výtah porouchá? Monitoring výtahu Vám umožňuje poruchy předvídat a provádět tak potřebné úkony dřívě, než se výtah skutečně porouchá.

 

ü Veškeré informace o výtahu na jednom místě

ü Přehledný, efektivní a snadný provoz výtahu

ü Výtah máte neustále pod kontrolou (víte, co se s ním právě děje)

ü Rychlejší řešení problémů (vzdálená správa na dálku)

 

 
 
Od roku 2018 monitorujeme každý náš výtah se značkou LC, což je již více nez 1500 výtahů
 
 

Ohlas na tuto službu je výborný – snížil se počet reklamací i výjezdů. V aplikaci vidíme, co se s Vašim výtahem děje, a spoustu problému vyřešíme i na dálku. Velmi si vážíme pozitivního ohlasu našich zákazníků na službu LC Monitoring 365. 

Výtah je monitorován 24 hodin denně a 365 dní v roce. Dálkový monitoring výtahu umožňuje sledovat Váš výtah kdykoliv a odkudkoliv přes aplikaci v mobilu (Manager Lift)

Monitorovaný výtah okamžitě hlásí servisní firmě jakýkoliv problém. Výtah také hlásí, kdy potřebuje servis, a to ještě dřívem než na to přijdou uživatelé = rychlejší řešení problémů na dálku, snížení výdajů na výjezd servisní firmy a vlavně Vaši větší bezpečnost.

 

LC Monitoring 365 Vám umožňuje:

  • Přístup k výtahu odkudkoliv a kdykoliv (přes Cloud v aplikaci Manager Lift)
  • Přehled, co se s výtahem právě děje – v aplikaci vidíte, zda výtah právě jede a kam, jestli je na něm porucha a jaké je nastavení (nemusíte k němu jet osobně) 
  • Automatické mailové zasílání informací o výtahu
  • Přehled poruch, a kdy se staly
  • Výrazně rychlejší řešení problémů, úspora času i peněz - většinu závad lze posoudit a vyřešit i na dálku bez nutnosti osobní návštěvy
  • Statistiky výtahu, chyby, aktuální nastavení

 

Zaujal Vás LC Monitoring 365 pro sledování Vašich výtahů?
Podívejte se, co LC monitoring 365 umí a jaké pro Vás bude mít výhody.

 

Přihlášení

 

Sledování výtahu

Po přepnutí do online režimu můžete výtah sledovat v reálném čase.


 

Statistika výtahu

Pro zjištění chyb v konkrétním časovém úseku slouží tlačítko statistika výtahu. Zadejte zde počáteční a koncové datum a zobrazí se Vám historie chyb v daném období.

  

Dálkové nastavení

Naši technici na LC mohou některé parametry změnit, aby Vám tak pomohli v případě chybného nastavení nebo jiného problému.

 
 

 

 

 

Velmi si vážíme pozitivního ohlasu našich zákazníků na službu LC Monitoring 365. Rapidně klesl počet reklamací a velmi se snížil také počet výjezdů.