Kariéra na LC

  

Práce u nás není jako v automotive, u nás se nepracuje u pásu.

V LiftComponents je práce pestrá, kreativní a stabilnější.

Jsme rodinná firma, kde se lidé cítí dobře.

 

Co byste měli vědět, pokud se rozhodnete pracovat u nás: 

V LiftComponents hledáme lidi, kteří se nespokojí s všedností. Lidi, kteří výzvy vnímají jako příležitosti. Lidi, kteří se nebojí něco změnit. Lidi, kteří se odlišují svým přesvědčením a svou prací. A především hledáme lidi energické a odhodlané nám pomoci zlepšovat naše výtahy.

Nehledáme jen tak nějaké lidi. Hledáme lidi s talentem, vášní i nadšením něco změnit. Je nám pochopitelně jasné, že takoví lidé, které potřebujeme k našemu trvalému rozvoji a růstu, mají vždy na výběr.

 

  1. U nás uspějí jen ti doposud úspěšní.

  2. Je důležité, abyste práci dělali s nadšením.

  3. V týmech se maximálně podporujeme.

  4. Naše pracovní tempo je opravdu vysoké, především nám záleží na výsledcích a kvalitně odvedené práci.

  5. Zákazník je u nás na 1. místě. U nás platí, že vždy dodáme co jsme slíbili, a to dodržujeme nejen ke svým zákazníkům ale i zaměstnancům.

  6. Na spolupracovníky klademe vysoké nároky a díky tomu se pak stávají kompetentními odborníky, kteří uznávají naši vizi a nebojí se ji předávat dál.

  7. Máme svou firemní filozofii, díky které se snažíme neustále zlepšovat a posouvat dál v oblasti výroby, špičkových technologií a prodeje našich výtahů. A tím se značka LC stává stále známější.

 

 

Podívejte se, jak si stojí LiftComponents v hodnocení od svých zaměstnanců. Proč se u nás rozhodli pracovat a jaká je jejich náplň práce:

 

1, PROJEKCE - Ing. David Šimášek

a, Proč jsem si vybral firmu LiftComponents? - Při výběru zaměstnání v této firmě pro mě bylo důležité, že se jedná o českou firmu, která je na trhu již zavedena. Podmínkou nebyla praxe v oboru a projetili o mě zájem, i když jsem byl jen absolventem vysoké školy bez praxe. Tuto firmu jsem si vybral také kvůli zajímavé náplni práce, která se shoduje s mým oborem.

b, Jak vypadá moje náplň práce? - Pozice konstruktéra obnáší práci v programech Creo, Autocad, MS Word a Excel. Kreslím dispoziční výkresy výtahů a zároveň zadávám jednotlivé komponenty do výroby. Má pracovní náplň se odvíjí od týdenního plánu, který se musí splnit, aby byly všechny zakázky připraveny včas. Věnuji se také inovacím a vývoji výtahů. Součástí mé práce je i zaměřování výtahů v České republice a na Slovensku. Nesedím tedy jen v kanceláři, ale dostanu se i ven.

c, Jak se ve firmě cítím? - Práce ve firmě LiftComponents mě baví a naplňuje, je zde velmi dobrý a ochotný kolektiv vedený profesionálním a velmi lidským vedoucím konstrukčního oddělení. To je pro mě velmi důležité.

 

  

 

2, OBCHOD - Jana Bartečková

a, Proč jsem si vybrala firmu LiftComponents? - Tuto firmu jsem si vybrala přes inzerát v novinách před dvanácti lety. Vyhovuje mi, že nemusím daleko dojíždět a mohu se postarat o své starší rodiče. Začínala jsem na konstrukčním oddělení, poté jsem byla přesunuta do obchodního oddělení. Práce na obchodě mě baví, protože je to práce s lidmi. Je to zajímavá a pestrá práce, když přijdu ráno do práce, nikdy nevím co přesně budu dělat.

b, Jak vypadá moje náplň práce? - Hlavní částí mé pracovní náplně je práce se zákazníky.  Výroba každého výtahu trvá 6 - 8 týdnů. Vše začíná na obchodním oddělení, přijetím objednávky od zákazníka. Tuto objednávku poté zavedu do systému a vyhotovím cenovou kalkulaci (na základě technických podkladů od zákazníka). Poté vyhotovím kupní smlouvu a až ji zákazník podepíše předám expediční listy na jednotlivá oddělení (projekce, výroba, elektro, sklad). Dále dělám smlouvy pro prodej drobných komponentů. Do mé pracovní náplně spadá správa písemností, tj. zakládání a archivace složek a jejich dostupnost pro ostatní oddělení.

c, Jak se ve firmě cítím? - Firma je nově postavená, to znamená, že kanceláře jsou vybaveny vkusným a účelným nábytkem. Pracovní prostředí je příjemné. Kolektiv, se kterým pracuji, se skládá převážně z mladých lidí. Většina mých kolegů je mladších než já, přesto nepociťuji, že bych byla z kolektivu vyloučena. Naopak ráda poradím a zároveň díky nim dostávám i vhled do dnešních názorových trendů.

 

 

 

3, ELEKTRO - Martin Hampel

a, Proč jsem si vybral firmu LiftComponents? - Ve firmě pracuji již deset let. Vybral jsem si ji hlavně díky její stabilitě. Velkou výhodou je, že mám možnost profesního růstu, podílím se na vývoji nových výtahů a komponentů a pracuji s novými technologiemi. Důležitou výhodou je také to, že se firma nachází v blízkosti mého bydliště.

b, Jak vypadá moje náplň práce? - Pracuji na elektro oddělení. Hlavní částí mé práce je výroba a testování rozvaděčů. Dále řeším technické dotazy a dělám technická školení našich zákazníků. Součástí mé práce je také inovace a vývoj výtahů.

c, Jak se ve firmě cítím? - Cítim se dobře v pohodovém kolektivu. Pozitivně hodnotím pracovní prostředí rozrůstající se firmy a přístup vedení k rozvoji a stabilítě firmy. Trápí mě kvalita montérů a kvalita některých zaměstnanců.

 

  

 

4, VÝROBA - Petr Krotki

a, Proč jsem si vybral firmu LiftComponents? - Ve firmě jsem vykonával práci již během studia, takže jsem věděl, že je to spolehlivý zaměstnavatel. Když jsem zde v roce 2005 nastupoval, měla firma pouhých 20 zaměstnantů, oslovil mě tedy osobní přístup, který neustále přetrvává.

b, Jak vypadá moje náplň práce? - Mou prací je zajištění výroby kabin a kazet. Vedu tým čtyř lidí. Do mé náplně práce patří také modernizace pracovišť, inovace a zjednodušování výroby.

c, Jak se ve firmě cítím? - Jsem rád, že pracuji ve firmě, která se neustále rozvíjí a posouvá vpřed, kde mohu i já přispět svými názory a zkušenostmi. Mohu se zde spolehnout na ostatní kolegy. Vedení se nám snaží neustále zlepšovat a modernizovat naše pracoviště.

 

 

  

 

 5, RECEPCE - Linda Večeřová

a, Proč jsem si vybral firmu LiftComponents? - Firma mne zaujala jednoznačně tím, že je česká. Také tím, že je to menší firma - což je lepší pro kolegy, že se znají lépe než ve velkých firmách.To, že je v blízkosti mého bydliště, jsem také uvítala.

b, Jak vypadá moje náplň práce? - Má náplň práce je zajištění chodu recepce - přijímání návštěv, přepojování hovorů, komunikace se zákazníky a dodavateli, chod tiskáren, příjem pošty, odnos pošty, reklamace, odesílání smluv, objednávek a dokumentů. Dále je to výpomoc projekci i ekonomickému oddělení - zápis faktur a kompletace dokumentací.

c, Jak se ve firmě cítím? - V prostředí naší firmy se cítím velmi dobře, hlavně díky tomu, že přístup vedení je přátelský a vstřícný - jeví zájem o zaměstnance. Kolektiv je bezproblémový, vycházím se všemi a v případě potřeby se nebojím kohokoliv požádat o pomoc při řešení problému. Díky zkušenostem z jiných firem mohu říci, že na LC je prostředí o mnoho příjemnější a zaměstnanci se znají lépe. Když jsem zde přišla poprvé na pohovor, vstup do této firmy (recepce) a prostředí kolem na mě velmi příjemně zapůsobilo.

  

Hned po vstupu do naší firmy Vás přivítá sympatická kolegyně na recepci.

 

 

Pokud v sobě máte dostatečnou vášeň i chuť se učit a hledáte férového zaměstnavatele, pak nám o sobě dejte vědět. Pošlete nám svůj profesní životopis ještě dnes na hr.asistent@liftcomponents.cz