Naše výtahy jsou dostupné ve všech krajích České republiky i Slovenska

1. únor 2023

Vážení zákazníci,

 

Uvažujete o Výtahu se značkou LC a nevíte, kdo ve Vašem kraji naše výtahy montuje a servisuje?

 

Výtahy se značkou LC jsou vždy blízko Vás.

Díky našim partnerům jsou dostupné v každém kraji České republiky a Slovenska.

S většinou našich partnerů spolupracujeme již delší dobu, s některými dokonce již více než 20 let. Po celou dobu naší spolupráce se uvedení partneři osvědčili svou kvalitní prací a schopností poskytovat konečným uživatelům kvalitní služby. Pokud se chcete o naší obchodní síti a našich partnerech dozvedět více, určitě čtěte dál. 

 

 

  

Naši partneři

 

Výtah LC je Vám schopna namontovat a servisovat celá řada firem z celé ČR a SR.

  • Nejste tedy odkázáni na jednoho dodavatele, který si sám určuje ceny montáže, servisu a náhradních dílů

 

Snadný a dostupný servis ve všech krajích.

  • Jsme dostupní v každém kraji České republiky a Slovenska. Naše obchodní síť a spolupracující firmy pokrývají celé území ČR a SR.

 

Naše partnery pravidelně školíme.

  • A proto jsou Vám schopni poskytnout kvalitní montáž výtahu, odborné poradenství, záruční i pozáruční servis a rychlé řešení problémů. Díky společné spolupráci se nám daří rozvíjet značku LC na trzích České a Slovenské republiky.

 

 

 

   

 

 

 

 

V záložce „Obchodní síť“ naleznete seznam našich autorizovaných partnerů pro Českou a Slovenskou republiku.

Celou obchodní síť si prohlédněte zde

  • Každému partnerovi je na našem webu věnována jedna strana, kde naleznete informace o tom, kde působí, jaké výtahy montuje, zda má autorizaci a také seznam všech jeho referencí společně s fotkami těch nejzajímavějších.

 

Jednotlivé stránky našich partnerů