YouTube - LiftComponentsTV

O nás

Jsme specialisté na výtahy.

Existuje spousta výtahových firem, ale jen pár skutečných výrobců. Vítejte u jednoho z nich.

Společnost Lift Components je výrobní firmou s komplexní nabídkou výtahů, zvedacích plošin a komponentů. V naší firmě výtahy nejen vyrábíme, ale také vyvíjíme a testujeme. Sami se u nás můžete přesvědčit.


 Proč jsou Výtahy se značkou LC dobrá volba a v čem jsme lepší než konkurence?

1. Jsme výrobce výtahů s 20 letou zkušeností - Výtahy pro Vás vyrábíme v České republice, na trhu je dnes již přes 3000 výtahů se značkou LC.

2. Jsme česká firma se 100% českým kapitálem - Veškerá naše činnost a investice jsou financovány z vlastních zdrojů, nemáme dluhy vůči bankám.

3. Naše obchodní síť Vám je vždy nablízku - Naši obchodní partneři pokrývají celé území České republiky a Slovenska.

         

4. Švýcarské technologie výroby - Díky špičkové technologii Vám vyrobíme výtah jako kompatibilní stavebnici.

5. LC Design - Výtahy, které Vás překvapí - Máme pro Vás 6 řad výtahových kabin, desítky světel a stovky barevných kombinací.

6. Elektricky úsporné výtahy s LC EKO Drive - skutečně úsporný provoz výtahu, je jím vybaven rozvaděč ale i operátor dveří, měnič a displeje.

7. Vlastní vývoj a testování - V našem sídle v Karviné Starém městě máme vlastní showroom a testovací věž, kde všechny naše produkty procházejí náročným testováním, aby plnily požadavky na kvalitu, spolehlivost a bezpečnost.

8. Vždy příznivé ceny a férový obchod -  Snažíme se o co nejvyšší kvalitu za nejpříznivější ceny. Náš základ pro dlouhodobé partnerství je strategie win – win (spokojenost na obou stranách)

 

 

  

Pracujeme vytrvale a poctivě, abychom získali Vaši pozornost a budeme tak pracovat i nadále, abychom si ji udrželi.

Evropská kvalita - od precizního technického návrhu až po dokončení posledního komponentu vždy hledíme na kvalitu.

Evropská značka LC je našim závazkem k Vám! 

  

Oslovte nás.

Překvapíme Vás! 

Sjednejte si osobní schůzku a přesvědčte se sami v našem Showroomu.

  
Podívejte se na naše prezentační video LC

 Historie firmy

- V roce 2018 byla firma oceněna nejvýznamnějším certifikátem Czech Stability Award „AAA Excelentní“ uděleným pod záštitou CzechTop 100, který odráží důvěryhodnost,stabilitu a nízké riziko úpadku.

- V roce 2018 jsme uvedli jsme do provozu 60 kW solární elektrárnu, schopnou vyrábět až 40 % veškeré energie potřebné na provoz firmy.

- LIFT SALON 2017 - Největší novinkou, která se u nás udála roku 2017 bylo rozšíření našeho areálu o dvě nové budovy jednalo se o výstavbu nového areálu LC Lift Salonu a přístavby skladovací a expediční haly. Jednalo se o náš největší projekt roku 2017, díky kterému mají zákazníci možnost prohlédnout si celé portfolio výtahy a produktů firmy ve zcela novém showroomu. 

- V roce 2017 firma uvádí na trh nové typy výtahů - komfortní uživatelská třída pro domy bez výtahu.
- V roce 2017 firma uvádí na trh novou generaci  určenou do rodinných domů, firemních sídel, ordinací a pensionů. Díky své nízké ceně se hodí všude tam, kde je potřeba odstranit architektonické bariéry objektu.

- V roce 2016 firma uvádí na trh nové typy výtahů  a  

- V roce 2016 firma zakoupila špičkový ohraňovací lis švýcarské firmy Bystronic pro zpracování tlustých plechů s tlačnou silou 250 tun.

- Rok 2015 byl nejúspěšnějším rokem firmy od doby jejího vzniku, výroba vzrostla cca o 25% oproti roku 2014.

- Na konci února 2015 byla dokončena výstavba nového patra administrativní budovy. Tyto prostory slouží pro výzkum a vývoj výtahů. 

- Firma se opět rozvíjí - v říjnu roku 2014 započala výstavba nového patra aministrativní budovy, vzniknou tak nové prostory pro vývoj výtahů. Prostory byly dokončeny v únoru 2015.

- V roce 2012 získala firma opět ocenění "Podnikatel roku okresu Karviná 2012" v kategorii Společnost roku do 50 zaměstnanců. Toto ocenění ji udělalila Hospodářšká komora.

- V roce 2012 firma zakoupila špičkový děrovací lis od německé firmy TRUMPF. 

- V roce 2011 se firma dále rozvíjí - byl dokončen velký Showroom o velikosti 150 m2, kde si mohou zákazníci prohlédnout všechny produkty LC, kabiny, stroje, barevná provedení atd.

      

- V roce 2010 byly kompletně zavedeny nové švýcarské technologie výroby zajišťující jedny z nejkvalitnějších výrobků s nejvyšším poměrem ceny a užitné hodnoty.

- V roce 2010 bylo dokončeno rozšíření areálu firmy - byla postavena testovací věž, která znamená další krok ke zkvalitnění produktů. V testovací věži probíhá vývoj a testování výtahů LC.

     

- V roce 2009 byly zahájeny rozvojové programy na zakoupení dalších CNC technologii a další rozšíření výrobních a vývojových prostor.

- V roce 2008 firma získala ocenění "Podnikatel roku" v kategorii Společnost roku do 50 zaměstnanců. Toto ocenění ji udělila Hospodářská komora.

- V roce 2008 v lednu se firma se přestěhovala do kompletně nově vybudovaného sídla v průmyslové zóně v Karviné.

- V roce 2008 byla také dokončena výstavba a spuštěn provoz v nové expediční a zásobovací hale.

- V roce 2006 úspěšné spuštění provozu v nových prostorech na průmyslové zóně v Karviné a zavedení progresivních CNC technologii na zpracování plechu.

- V roce 2005 podána žádost do projektu OPPP 2004-2006 / Rozvoj 2 o poskytnutí dotací na Zavedení CNC technologií zpracující plech, který byl na konci roku 2005 schválen

- V roce 2004 zahájen projekt a realizace "Výstavba nové výrobní haly ( 800m2 ) a administrativní budovy v Průmyslové zóně Nové Pole v Karviné.

- V roce 2002 vznikla nová společnost Lift Components s.r.o. zabývající se vývojem, výrobou a prodejem výtahů a výtahových komponentů. Výrobním programem a sortimentem nabízených služeb a produktů jsme zaměřeni na výtahové firmy, zabývajícími se montážemi a servisem výtahů.

- V roce 2001 začali zakladatelé a hlavní akcionáři inspirováni podobným podnikáním v EU přemýšlet o transformaci firmy.

- V roce 1997 dochází k založení akciové společnosti LIFTCOMP a.s.se sídlem v Ostravě. Jejími zakladateli byli ing. Jiří Kotas a p. Miroslav Miko. V Karviné se budovalo technické centrum, výroba mechanických komponentů, elektrorozvaděčů výtahů a budovala se struktura prodeje komponent pro výtahy ostatním výtahovým firmám.

takto jsme začínali


- V roce 1994 došlo k zakoupení nemovitosti, sídla firmy, na ulici Rudé armády 489 v Karviné která byla v roce 1997-98 přestavěna a rekonstruována.

- V roce 1993, kdy nynější jednatel ing. Jiří Kotas začal provozovat svoji živnost jako projektant zdvihacích zařízení a výtahů. Tato činnost byla v následujícím roce rozšířena o výrobu rozvaděčů. Z počátku byla činnost provozována pro místní výtahové firmy.

 

Zaujalo vás něco? Zeptejte se nás, rádi vám odpovíme.